1402/12/24-11:34

عملیات اجرایی تعریض و بهسازی قطعه اول محور تازیان آغاز شد

عملیات اجرایی تعریض و بهسازی قطعه اول محور تازیان آغاز شد

عملیات اجرایی تعریض و بهسازی قطعه اول محور شهر تازیان به حومه با حضور مردم منطقه، مسئولان محلی، مهدی دوستی استاندار هرمزگان و نمایندگان آغاز شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، صبح امروز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی قطعه اول محور شهر تازیان به حومه با حضور مردم منطقه، مسئولان محلی، مهدی دوستی استاندار هرمزگان، محمد آشوری و احمد مرادی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی آغازشد.

 

مهدی دوستی با اشاره به اهمیت بهبود وضعیت مسیرهای مواصلاتی در برنامه‌های دولت گفت:افزایش امنیت تردد مردم هدف اصلی اصلاح محورهای شهری و روستایی است.

وی اختصاص اعتبارات حوزه راهسازی را ویژه دانست و افزود: برای این پروژه ۳۰۹ میلیارد ریال درنظر گرفته شده که تامین بموقع آن در دستور کار است تا در هفته دولت مسیر آماده و به مردم تقدیم شود.

استاندار هرمزگان گفت: امروز تعریض و بهسازی قطعه اول  محور دسترسی شهر تازیان به روستاهای شهرو، چاهو، بلندو، گربند و سودرو به طول ۶/۵ کیلومتر آغاز شد.

لازم به ذکر است ۶۲۵۰ مترمکعب عملیات خاکی پروژه شامل خاکبرداری و خاکریزی انجام شده و امروز اجرای ۲۸ دستگاه ابنیه فنی، ۵۶۰۰ زیراساس و اساس همچنین ۲۹۵هزار مربع سانتیمتر آسفالت پروژه شروع شد.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط