1402/12/14-22:01

کاروان تجهیزات هنرستانی راهی مدارس هرمزگان شد

کاروان تجهیزات هنرستانی راهی مدارس هرمزگان شد

توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، مهدی باوقار زعیمی با اشاره به سیاست‌های دولت مردمی در حوزه هنرستان‌ها اظهار داشت: اکنون سهم خوبی برای تجهیزات هنرستان‌ها به هرمزگان اختصاص یافته است و این اقدام با نگاه ویژه رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و قولی که این ایشان مهرماه

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، مهدی باوقار زعیمی با اشاره به سیاست‌های دولت مردمی در حوزه هنرستان‌ها اظهار داشت: اکنون سهم خوبی برای تجهیزات هنرستان‌ها به هرمزگان اختصاص یافته است و این اقدام با نگاه ویژه رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و قولی که این ایشان مهرماه امسال در آیین گلریزان احداث و تجهیز فضاهای آموزشی این استان در بحث تجهیز هنرستان‌ها داشت، انجام شده است.

 

وی افزود: 138 میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات هنرستانی استان هرمزگان برای سال 1402 و از محل اعتبارات 1402 هزینه شده است.

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان همچنین ابراز داشت: تجهیزات هنرستانی طبق برش ارسالی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان در تمامی مناطق 23 گانه آموزش و پرورش، توزیع خواهند شد.

 

باوقار با بیان اینکه در سراسر مناطق توزیع اقلام را داریم، افزود: در راستای توسعه عدالت آموزشی ، مناطقی که کمبودهای بیشتری دارند در اولویت گرفته است.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در این کاروان تجهیزات آموزشی و هنرستانی از قبیل کامپیوتر، چرخ خیاطی ،میز نقشه کشی، تابلو برق  و …. بین مدارس استان هرمزگان توزیع شدند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط