1402/11/04-17:21

توقیف شناور حامل بیش از 500 کیلو مواد مخدر

توقیف شناور حامل بیش از 500 کیلو مواد مخدر

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند شناور حامل 517 کیلوگرم انواع مواد مخدر در جاسک خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، سردار بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی هرمزگان امروز با اعلام این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مرزبانان پایگاه دریابانی جاسک با اقدامات اطلاعاتی و کنترل مرزهای دریایی، با کسب اطلاع از اینکه یک فروند شناور تندرو حامل مواد مخدر قصد عبور از حوزه استحفاظی آبهای استان را دارد، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.

 

وی افزود: در این راستا مرزبانان به محل مورد نظر اعزام و پس از کمین و تغییر تاکتیک، به یک فروند شناور با موتور 250 اسب بخار برخورد و در یک اقدام سریع شناور را توقیف کردند.

 

این مقام ارشد مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی اذعان داشت: مرزبانان در این عملیات موفق شدند 401 کیلوگرم تریاک و 116 کیلوگرم حشیش را از شناور توقیفی کشف کنند.

 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با مرزبانان در شناسایی و کشف جرایم؛ خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشراف مرزبانان در حوزه ساحل و دریا و افزایش ضریب هوشیاری مرزبانان در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان بویژه سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با مجرمان برابر قانون و با قاطعیت برخورد می شود.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط