1402/09/29-07:18

اصحاب رسانه با #پیشرفت_هرمزگان، دستاوردهای انقلاب را روایت می کنند

اصحاب رسانه با #پیشرفت_هرمزگان، دستاوردهای انقلاب را روایت می کنند

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: وظیفه ای که بر دوش اصحاب رسانه در دفاع از نظام جمهوری اسلامی است که پیشرفت های انقلاب را روایت کنند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، امروز با حضور اهالی رسانه هرمزگان آیین افتتاح جشنواره جام رسانه  با حضور سلمان ضربی مدیر عامل شرکت کشتی سازی و فرا ساحل ( ایزو ایکو) و سرهنگ پاسدار جعفر اسلامی جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام درامور اقشاربسیج استان هرمزگان، سرهنگ دوم پاسدار محمد رسول جلالی مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در سالن اجتماعات مجتمع کشتی سازی و فراساحل (ایزوایکو) بندرعباس برگزار شد.

در افتتاحیه  این جشنواره سرهنگ جلالی مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان، اظهار کرد: این جشنواره بنا بر بیانات مقام معظم رهبری در انتظار از اهالی رسانه در اطلاع رسانی پیشرفت های انقلاب  اسلامی را به  بین مردم بازگو کنند برنامه ریزی شده است.

تشییع پیکر شهید گمنام در ایزوایکو

 

وی افزود: وظیفه ای که بر دوش اصحاب رسانه در دفاع از نظام جمهوری اسلامی است که پیشرفت های انقلاب را روایت کنند.

مسئول بسیج رسانه هرمزگان بیان کرد: این رویداد با سه موضوع «جهاد تبیین»،«جهاد خدمت» و «جهاد امید» در قالب های ایده پردازی، گزارش خبری، تحقیقی، یادداشت، سرمقاله و تهیه کلیپ با محور جشنواره است.

جلالی اضافه کرد: هدف از این جشنواره تبیین دستاوردهای انقلاب و امید آفرینی است و به همین منظور در بستر فضای مجازی #پیشرفت_هرمزگان را نیز ایجاد کرده ایم.

وی ادامه داد: شاخص های که برای رویداد پیش بینی شده از کیفیت محتوای، انتشار، بازخورد و تعداد بازدید که به دو صورت گروهی و انفرادی در براساس قالب ها می باشد. 

 

سرهنگ پاسدار جعفر اسلامی جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام در امور اقشاربسیج استان هرمزگان در ادامه اظهار کرد: شهدا با تمام ایثارگری و جانفشانی ها خون خود را نثار  انقلاب کردند که ما در رفاه و آسایش زندگی کنیم.

وی افزود: شهدا از بزرگترین نعمت که همان زندگی کردن است چشم پوشیدند که برای وصف آن  قیمت گذاشتن ناممکن است.

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام در امور اقشاربسیج استان هرمزگان بیان کرد:  آن چیزی که شهدا بر آن تاکید داشتند و در وصیت نامه آنان وجود دارد پشتیبانی از ولایت فقیه است که نظام جمهوری اسلامی آسیب نبیند.

جعفر اسلامی تاکید کرد: امروز ایران اسلامی با اقتدار در جهان ایستاده است و یکی از قدرت های بزرگ محسوب می شود و نقش رهبر انقلاب در این معادله پرنگ و فصل الخطاب است.

تشییع پیکر شهید گمنام با حضور اهالی رسانه در ایزوایکو

 

وی اظهار کرد: موضوع دیگری که در وصیت نامه شهدا به چشم می خورد حجاب، چه برای مردان و زنان است و همین امر باعث شده دشمن آن را نشانه بگیرد.

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام درامور اقشار بسیج استان هرمزگان خاطرنشان کرد: اردوی پیشرفت مسیری برای تبیین دستاوردهای نظام اسلامی است و مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولان در این جهت گام بردارند.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط