1402/10/11-10:40

روند پیشرفت پروژه‌های شهرداری بندرعباس مطلوب نیست

روند پیشرفت پروژه‌های شهرداری بندرعباس مطلوب نیست

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: روند پیشرفت پروژه‌های شهرداری بندرعباس با گذشت بیش از 9 ماه از سال مطلوب نیست.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، احمد کناری نژاد عضو شورای شهر بندرعباس امروز با انتشار ویدیویی اظهار کرد: به عنوان یکی از یازده عضو شورای شهر بندرعباس، همواره بر خود واجب می دانم وظیفه اصلی خود، که همان نظارت بر عملکرد شهرداری است را، با جدیت تمام پیش ببرم.

 

وی افزود: در همین راستا طی ماه‌های اخیر،  پیگیر میزان درآمد شهرداری و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی شهر بوده ام و طی بررسی‌های صورت گرفته، با گذشت ٩ ماه از سال میزان محقق کردن درآمد و پیشرفت پروژه‌های شهری متأسفانه وضعیت خوبی ندارد.

 

کناری نژاد اضافه کرد: بر پایه همین موضوع، به منظور پاسخگویی به افکار عمومی و مطالبه دقیق از شهردار محترم، آخرین وضعیت میزان  عملکرد درآمدی ومیزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی شهرداری بطور میانگین توسط کارشناسان معتمد هر بخش، برابر پیش‌بینی صورت گرفته در بودجه ١٤٠٢  و وضع موجود مورد بررسی قرار گرفت که نتیجه این بررسی‌ها، شاهد عقب ماندگی پروژه های عمرانی بزرگ شهر، عقب ماندگی در بازگشایی معابر محلات بافت فرسوده و نیز عقب ماندگی در احداث بوستان ها هستیم.

 

این عضو شورای شهر بندرعباس از شهردار بندرعباس خواست تا در این زمینه پاسخگو بوده و گزارش کاملی از برنامه اش برای به ثمر رساندن سریعتر پروژه ها را به شورا ارائه کند.

<div id="div_eRasanehTrustseal_85038"></div>

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script>

 

<script>eRasaneh_Trustseal(85038, true);</script>

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط