1402/09/28-21:16

افزون بر ۸۰۰ کلاس درس در هرمزگان در آستانه تحویل است

افزون بر ۸۰۰ کلاس درس در هرمزگان در آستانه تحویل است

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به کار عظیم خیرین در هرمزگان گفت: در استان ۸۰۰ کلاس درس در یک بازه زمانی یکساله در بسته سفر ریاست محترم جمهوری اضافه شده است.

 به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حمید رضا خان محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، امروز در نشست هم اندیشی جمعی از خیرین مدرسه ساز شهرستان قشم با حضور مهدی باوقار مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان، محمد قویدل مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان و جمعی از خیرین نیک‌‌اندیش جزیره قشم در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان قشم برگزار شد.

 

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به کار عظیم خیرین تصریح کرد: اگر جزیره قشم را به مانند انگشتری فرض کنیم، نگین زمرد آن خیرین هستند.

 

حمیدرضا خان‌محمدی ادامه داد: بهترین جایگاه و مکان برای هزینه مدرسه است و هر نیت خیری که در این مسیر برداشته شود خداوند برکت آن را دوچندان می کند.

 

وی با مقایسه آمار سرانه دانش‌آموزی بعد از انقلاب و اکنون؛ عنوان داشت: بعد از انقلاب سرانه دانش‌آموزی به ازای هر دانش‌آموز ۱.۵ مترمربع بود که حال به ۵.۲۸ مترمربع رسیده است که نشان از اقدامات ارزشمند نظام شکوهمند انقلاب اسلامی است.

 

خان‌محمدی گفت: در استان ۸۰۰ کلاس درس در آستانه تحویل می باشد که هرمزگان شاهد برونداد اخلاص نیکان روزگار می باشد.

 

این مقام مسئول ادامه داد: استان هرمزگان در تمای زیرساخت‌ها، مسائل‌ آموزشی و پرورشی و... خوش درخشیده که نشان از تعامل بالای مدیران ستادی با جامعه است.

 

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اولویت ساخت پروژه‌های نیمه تمام گفت: با پای کار آمدن چهار ضلع نوسازی، خیرین، منطقه آزاد و استانداری؛ ان شاءالله ۴۰۰ کلاس درس قول داده شده ساخته شود.

 

حمیدرضا خان‌محمدی خاطر نشان کرد: ۲۰۰ مجتمع بزرگ در برنامه هفتم توسعه ساخته می شود که یک مجتمع آن در جزیره ی زیبای قشم می باشد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط