1402/10/04-16:58

34 کلاس درس در بشاگرد در حال ساخت است

34 کلاس درس در بشاگرد در حال ساخت است

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: اکنون ۱۵ پروژه مدرسه سازی در قالب ۳۴ کلاس درس در مناطق مختلف شهرستان بشاگرد در دست اجرا است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مهدی باوقار مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان امروز در بازدید از مدارس شهرستان بشاگرد افزود: این فضاهای آموزشی افزون بر سه هزار و ۸۵ مترمربع زیربنا دارد که با بهره‌برداری از این پروژه ها ۸۵۰ دانش آموز از مدرسه استاندارد و ایمن برخوردار خواهند شد.

 

وی با اشاره به اینکه این مدارس با مشارکت خیران مدرسه ساز و همکاری نوسازی مدارس در راستای محرومیت زدایی در مناطق محروم بشاگرد احداث می شود، بیان کرد: درحال حاضر سرانه فضای آموزشی در بشاگرد ۶.۴۸ مترمربع است که این شهرستان سرانه فضای آموزشی بیش از رقم متوسط استانی و کشوری را داراست.

 

مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان با بیان اینکه دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به شهرستان بشاگرد دارد، اظهار کرد: ۱۷ پروژه آموزشی از ابتدای دولت سیزدهم در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

 

باوقار زعیمی ادامه داد: منطقه حسین آباد در شهرستان بشاگرد به مدرسه شبانه‌روزی نیاز دارد که ضمن بازید از زمین آن شرایط احداث مدرسه شبانه‌روزی بررسی شد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط