1402/07/29-10:44

ترخیص و صادرات انواع فرآورده‌های نفتی از اسکله‌های تخصصی نفتی قشم

ترخیص و صادرات انواع فرآورده‌های نفتی از اسکله‌های تخصصی نفتی قشم

با پیشنهاد عضو هیئت مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قشم و تایید رییس کل گمرک ایران در نشست مشترک با دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اجازه ترخیص صادرات انواع فرآورده های نفتی به گمرک قشم از اسکله های تخصصی نفتی منطقه آزاد قشم صادر می شود.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمد منصور عظیم زاده اردبیلی، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم امروز بیان کرد:  با توجه به توسعه صنایع نفتی و فرآورده های آن در قشم، موضوع ایجاد گمرک تخصصی نفتی یک مطالبه جدی از سوی منطقه آزاد قشم بوده که در جلسه با رییس کل گمرک مطرح شد.

 

وی ادامه داد: پیشنهاد ایجاد و استقرار گمرک تخصصی نفتی مورد تایید رضوانی فر، رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و در ادامه مقرر شد معاونین ایشان، فرآیند اجرایی آن را پیگیری و ابلاغ کنند.

 

عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: رییس کل گمرک جمهوری اسلامی همچنین ضمن قبول دعوت برای بازدید حضوری از قشم، دستور استقرار کامل گمرک جمهوری اسلامی ایران در بندر کاوه را داد.

 

عظیم زاده اردبیلی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد تا موضوع شبانه روزی شدن گمرک در دو بندر لافت و پهل مورد بررسی قرار گیرد.

 

براساس این گزارش، این نشست مشترک با حضور مدیران عامل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور مشاور رئیس جمهور و رئیس دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دکتر عبدالملکی با دکتر رضوانی فر رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران و معاونین ایشان، امروز دوشنبه بیست و چهارم مهر ماه در تهران برگزار شد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط