1402/07/29-14:32

دومین مرحله کمک‌های ایران به مردم غزه از بندر شهید رجایی ارسال می‌شود

دومین مرحله کمک‌های ایران به مردم غزه از بندر شهید رجایی ارسال می‌شود

بنابر اعلام رئیس جمعیت هلال احمر کشور دومین مرحله کمک‌های بشر دوستانه جمهوری اسلامی ایران از طریق بندر شهید رجایی به غزه ارسال خواهد شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، به گفته رییس سازمان جمعیت هلال احمر کشور دومین محموله کمک‌های بشر دوستانه جمهوری اسلامی ایران شامل مواد غذایی، دارویی و مایحتاج روزانه مردم غزه دوشنبه همین هفته از بندر شهید رجایی در هرمزگان بارگیری می شود.

 

در مرحله نخست ۶۰ تن از این کمک ها که شامل مواد غذایی، دارویی و مایحتاج روزانه مردم است از فرودگاه مهرآباد به مقصد مصر جهت انتقال از گذرگاه مرزی رفح به مردم غزه ارسال شد.

 

سلحشور مدیرکل هلال احمر هرمزگان نیز ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس درباره جزییات اعزام این کشتی اظهار داشت: برنامه ریزی شده تا یک کشتی حاوی کالاهای غذایی و دارویی کشورمان با هماهنگی های بین المللی از بندر شهید رجایی هرمزگان به غزه ارسال شود.

 

به گفته وی، در حال جمع بندی بارهای ارسالی از سایر استان ها هستیم و تا به محض پهلوگیری کشتی در بندر شهید رجایی طی روزهای آینده، این محموله بارگیری و با هماهنگی های بین المللی به یکی از بنادر کشورهای همسایه برای مردم غزه اعزام شود.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط