1402/07/25-20:02

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود پیام نور تا 30 مهر ادامه دارد

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود پیام نور تا 30 مهر ادامه دارد

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود شروع شده و تا 30 مهرماه ادامه می یابد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، منصور فرهادی رئیس پیام نور هرمزگان امروز در گفت و گویی رسانه ای ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نهایی مقطع کارشناسی دانشگاه گفت: ثبت نام دانشجویان جدیدالورود از ۲۲ مهرماه آغاز شده و  تا 30 مهرماه ادامه دارد. وی با توجه به فرصت باقیمانده از کلیه پذیرفته شدگان درخواست کرد تا هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام کنند و به روزهای آخر موکول نکنند.

 

فرهادی با اشاره به اینکه ثبت نام اولیه  به صورت غیر حضوری و با مراجعه به سامانه  https://reg.pnu.ac.ir صورت می پذیرد، گفت: پس از ثبت نام اولیه، دانشجویان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند و با در دست داشتن مدارک نسبت به ثبت نام نهایی اقدام کنند.

 

همزمان با ثبت نام، انتخاب واحد دانشجویان برای ترم جاری صورت می پذیرد و دانشجویان می توانند در کلاسهای درس حضور داشته باشند.  

 

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در پایان  تاکید کرد: پذیرفته‌شدگان هنگام ثبت‌نام، برای اخذ تاییدیه تحصیلی الکترونیکی از آخرین مدرک تحصیلی خود (دیپلم/ پیش‌دانشگاهی) وارد لینک http://emt.medu.ir شده و پس از تقاضای تاییدیه تحصیلی کد پیگیری را در سامانه گلستان ثبت کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط