1402/07/19-11:59

گلایه از مشکلات ارتباطی در بخش گافر و پارامونت بشاگرد

گلایه از مشکلات ارتباطی در بخش گافر و پارامونت بشاگرد

نبود اینترنت و اختلال ارتباطی در آنتن دهی و حتی ارسال پیامک در برخی از روستاهای بخش گافر و پارامونت شهرستان بشاگرد باعث گلایه بسیاری از مردم شده است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، چند هفته ای است که مطالبه گران و عموم مردم منطقه گافر و پارامون در شهرستان بشاگرد از وضعیت ارتباطی این منطقه بشدت گلایه مند هستند.

 

آنان می گویند: نبود اینترنت و اختلال ارتباطی در آنتن دهی و حتی ارسال پیامک در برخی از روستاهای بخش گافر و پارامونت شهرستان بشاگرد آنان را کلافه کرده است.

 

علی محمدپناه از فعالان اجتماعی این منطقه در این باره می گوید: با وجود پیگیری مردمی اختلال مخابراتی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در روستاهای دور دست بخش گافر و پارامونت از جمله زمین حسن، دگنویر و گردیوالان به شکلی است که مردم امکان بهره گیری از این وسیله مهم ارتباطی را ندارند و این اختلال در حدی است که پیامک های مردم یک روز بعد به مقصد می رسد.

 

با وجود نیاز مبرم و لحظه ای جامعه به اینترنت و ارتباط و شبکه ارتباطی اما دستگاههای مسؤول در این زمینه از جمله اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان نسبت به مسائل و مشکلات ارتباطی و قطع موردی شبکه های فیبرنوری و افت کیفیت خدمات ارتباطی، عملا پاسخ مناسبی ارائه نمی کند و اطلاع رسانی مستمری در این باره که دال بر پیگیری موضوع باشد، وجود ندارد.

 

برخی کارشناسان می گویند هنوز شبکه ارتباطی برخی مناطق بشاگرد به فیبر نوری متصل نشده و دلیل عمده این مشکلات از همین ناحیه است.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط