1402/07/10-15:11

مهارت‌آموزی و توانمندسازی دانش آموزان جزیره قشم در حوزه نفت و انرژی

مهارت‌آموزی و توانمندسازی دانش آموزان جزیره قشم در حوزه نفت و انرژی

مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تفاهم مشارکت و همکاری سه جانبه با هدف توسعه فعالیت های علمی، آموزشی، پژوهشی و مهارتی میان مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم، مدیریت نفت و انرژی این سازمان و اداره آموزش و پرورش قشم به امضا رسید.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مجتبی سلیمی در تشریح این خبر، افزود: این تفاهم در راستای اجرای سیاست های سازمان منطقه آزاد قشم جهت توسعه و تقویت فرهنگ و آموزش به منظور بهره گیری از امکانات و ظرفیت های موجود در سطح جزیره و با توجه به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی جهت آموزش و توانمندسازی جامعه محلی به امضای طرفین رسید.

 

وی بیان کرد: طبق این تفاهم نامه برنامه ریزی جهت برگزاری بازدیدهای علمی و آموزشی از صنایع نفت و انرژی مستقر در جزیره، توانمندسازی و مهارت افزایی دانش آموزان نسبت به حوزه اقتصاد انرژی، برگزاری سمینارهای علمی و نمایشگاه صنعت نفت و انرژی در مدارس و تهیه محتوای آموزشی و علمی برای دانش آموزان جزیره قشم صورت خواهد گرفت.

 

سلیمی عنوان کرد: مشارکت در ایجاد پژوهشکده نفت و انرژی جهت انجام مطالعات و برگزاری دوره های آموزشی و علمی برای دانش آموزان، مشارکت در ایجاد تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط با تقویت پژوهشکده های علمی جوانان و نوجوانان، اجرای پروژه های تحقیقاتی دانش آموزی متناسب با اهداف صنایع نفت و انرژی و ایجاد بانک اطلاعاتی دانش آموزان مستعد بخش های دیگری از تفاهم نامه است که اجرایی می شود.

 

این تفاهم نامه سه جانبه به امضای مجتبی سلیمی، مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم، صادق قاسمی، مدیر نفت و انرژی این سازمان و حسین رنجبر، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان قشم رسیده است.

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط