1402/06/18-10:22

انتقال عامل اصلی شهادت رییس مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان به بندرعباس

انتقال عامل اصلی شهادت رییس مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان به بندرعباس

رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: عامل اصلی شهادت «مسعود پرکاس» رییس اداره مبارزه با مواد مخدر فرماندهی مرزبانی هرمزگان که در یزد شناسایی شده، درحال انتقال به هرمزگان است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مجتبی قهرمانی رییس کل دادگستری هرمزگان امروز گفت: با پیگیری‌های دستگاه قضایی و در نتیجه بیش از چهارماه کار اطلاعاتی و فنی مرزبانی استان هرمزگان در تعامل با سربازان گمنام امام زمان (عج)، مخفیگاه عامل اصلی شهادت شهید مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان در استان یزد شناسایی شد.

وی ادامه داد: به دستور مقام قضایی با اعزام تیم اطلاعات و عملیات مرزبانی استان هرمزگان به استان یزد، در نتیجه همکاری بسیار خوب مسوولان قضایی و انتظامی این استان، فرد مورد نظر در یک عملیات غافلگیرکننده دستگیر و در حال انتقال به هرمزگان است.

قهرمانی تصریح کرد: پیش از این، 5 نفر دیگر از عاملان شهادت سرهنگ پرکاس دستگیر شده بودند که با دستگیری این شرور مسلح به عنوان عامل اصلی این جنایت، تمامی اعضای این باند دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه عواقب بسیار سنگینی در انتظار اخلال گران نظم و امنیت کشور است، خاطرنشان کرد: افرادی که سودای چنین جرایمی را در سر می‌پرورانند، آگاه باشند و بدانند که برخورد دستگاه قضایی با آن‌ها سخت و پشیمان کننده خواهد بود.

رییس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به نقش تعیین‌کننده حافظان امنیت کشور در شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت و تکمیل روند تحقیقات به منظور مشخص شدن زوایای پنهان فعالیت‌های مجرمانه این افراد، از اقدام به موقع و مقتدرانه نهادهای امنیتی و انتظامی و همکاری بسیار خوب مقامات و مسوولان قضایی در استان‌های یزد و هرمزگان در این خصوص قدردانی کرد.

هرمزگان در سال 1402 سه شهید فراجا داشته که سرهنگ شهید مسعود پرکاس «رییس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان» شامگاه روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، در درگیری با باند اشرار در آب‌های نیلگون خلیج فارس بر اثر اصابت گلوله قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط