1402/06/14-14:17
دادستان:

مردم بندرعباس به علت کمبود امکانات بیمارستانی به استان‌های دیگر سفر می‌کنند

مردم بندرعباس به علت کمبود امکانات بیمارستانی به استان‌های دیگر سفر می‌کنند

دادستان بندرعباس گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات اهالی و ساکنین استان هرمزگان کمبود تخت بیمارستانی، ظرفیت پایین بیمارستان ها و همچنین نبود مراکز درمانی فوق تخصصی مجهز و مدرن است که باعث شده مردم استان به ناچار و در موارد متعدد برای درمان به بیمارستان های استان‌های همجوار مراجعه کنند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، علیرضا احمدی‌منش دادستان بندرعباس امروز به منظور نظارت بر مراحل تکمیل و رفع مشکلات مربوط به پروژه‌های عمرانی در حال ساخت، از محل احداث بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مشکلات اهالی و ساکنین استان هرمزگان کمبود تخت بیمارستانی، ظرفیت پایین بیمارستان ها و همچنین نبود مراکز درمانی فوق تخصصی مجهز و مدرن است که باعث شده مردم استان به ناچار و در موارد متعدد برای درمان به بیمارستان های استان‌های همجوار مراجعه کنند.

دستورات قضایی برای تکمیل سریعتر بیمارستان 531 تخت خواب

احمدی‌منش افزود: یکی از بزرگترین و مهمترین پروژه‌های در حال ساخت استان هرمزگان، طرح احداث بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس است که در صورت راه‌اندازی می‌تواند مرهمی بر زخم چندین ساله مردم استان باشد.

این مقام قضایی با اشاره به بازدید خود از محل احداث بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس، گفت: در این بازدید، طی جلسه‌ای با عوامل اجرایی پروژه و مسؤولین مربوطه، ضمن بررسی موانع و چالش‌های پیش‌رو به منظور رفع مشکلات، دستورات ویژه ای صادر شد.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی استان با توجه به اهمیت موضوع و در راستای وظیفه ذاتی خود که پیگیری و صیانت از حقوق عامه است به این موضوع ورود کرده و تا زمان بهره‌برداری این پروژه عظیم بیمارستانی در شهرستان بندرعباس در میدان خواهد بود.

پروژه تا اوایل سال آینده تکمیل می شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده ضمن تأکید بر لزوم اجرای کامل تعهدات پیمانکار، مقرر شد؛ این پروژه طبق تقویم زمانبندی شده تا اوایل سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط