1402/06/04-09:10

هرمزگان میزبان 201 شهید گمنام است

هرمزگان میزبان 201 شهید گمنام است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان، از تولید 110 عنوان کتاب با محوریت زندگینامه و خاطرات شهدا در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان خبرداد و گفت: مستند سردار شهید علی حاجبی تولید شده است.

به گزارش نگاه جنو ایران نیوز، رضا رکن الدینی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان امروز در گفت و گویی رسانه ای اظهار داشت: روایت گری هنرمندانه از نبردهای جبهه اسلام و مقاومت با دشمن سبب ماندگاری این حرکت بزرگ شده و رسانه ها همواره با تصویرسازی مناسب از دستاوردها می توانند کار بزرگی را در روشنگری اذهان جامعه انجام دهند.

 

وی با بیان این که رسالت اصلی این بنیاد، حفظ آثار و نشر ارزش ها و رشادت های دلاورمردانی بود که در جبهه های حق علیه باطل از جان خویش مایه گذاشتند، خاطرنشان کرد: از زمان تشکیل بیناد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از مهرماه 69 تاکنون هزاران عنوان کتاب و پوستر و برنامه ویدیویی پیرامون دفاع مقدس تولید شده که به مانایی این فرهنگ در جامعه منجر شده است و این خدمات و فعالیت ها همچنان نیز ادامه دارد.

 

ناوسالار یکم رکن الدینی در ادامه از تشکیل هیأت امنا برای گلزارهای مطهر شهدای گمنام و برگزاری یادواره این شهدای گمنام در استان نیز خبر داد و عنوان کرد: 201 شهید گمنام در 79 نقطه از هرمزگان به خاک سپرده شده اند که هر کدام محور ایمان و اراده و نشانه سربلندی ملت ایران در دفاع از اسلام و قرآن و میهن خویش هستند.

 

رکن الدینی همچنین از تولید 110 عنوان کتاب از جمله 30 عنوان کتاب صوتی با محوریت زندگی شهدا و خاطرات آنان خبر داد و گفت: مستند سردار شهید علی حاجبی نیز از دیگر اقدامات یک ساله اخیر است که در زندگی و شهادت این سردار رشید اسلام و جانشین لشکر 41 ثارالله را به تصویر می کشاند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط