1402/05/15-11:39
فرماندار بندرعباس:

شرط ثبت نام نهایی، پیش ثبت نام از ۱۶ تا ۲۲ مرداد است

شرط ثبت نام نهایی، پیش ثبت نام از ۱۶ تا ۲۲ مرداد است

فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: شرط ثبت نام نهایی کاندیداها، پیش ثبت نام الکترونیکی آنها از ۱۶ تا ۲۲ مرداد است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمد مرودی فرماندار شهرستان بندرعباس امروز در یک نشست خبرب با اشاره به شروع فرآیند انتخابات گفت: فرآیند انتخابات کشور با دستور وزیر کشور آغاز به کار کرد و شرط ثبت نام نهایی متقاضیان انجام مراحل پیش ثبت نام در مرداد ماه خواهد بود.

 

فرماندار بندرعباس و رئیس کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان ادامه داد: از روز ۱۶ مرداد ماه پیش ثبت نام متقاضیان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی آغاز و تا روز یکشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر جمعا به مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.

 

مرودی با بیان اینکه پیش ثبت نام انتخابات غیرحضوری خواهد بود، بیان داشت: متقاضیان باید با مراجعه به سایت از طریق پنجره واحد وزارت کشور به آدرس keshvar.moi.ir به لینک «ثبت درخواست متقاضیان داوطلبی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی» وارد و با تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز در مهلت یاد شده، درخواست خود را ثبت کنند.

 

وی در خصوص مراحل بعدی پیش ثبت نام افزود: پس از پایان مهلت ثبت درخواست متقاضیان، وضعیت افراد از طریق ارگان های مربوطه بررسی، اظهارنظر و گواهی های مربوطه صادر می گردد.

 

فرماندار شهرستان بندرعباس تاکید کرد: به استناد قانون، متقاضیانی که در مهلت مقرر در سامانه مذکور، درخواست خود را ثبت ننموده یا شناسه رهگیری دریافت ننمایند و یا مطابق بررسی دستگاه های مربوطه، شرایط داوطلب شدن را نداشته باشند، نمی‌توانند در مرحله بعد، به‌ عنوان داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط