1402/03/03-22:03

منطقه ویژه خلیج فارس، برنده ستاره ملی روابط عمومی شد

منطقه ویژه خلیج فارس، برنده ستاره ملی روابط عمومی شد

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس؛ برنده «ستاره ملی» شد

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مراسم نکوداشت روز روابط عمومی و دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی، با قرائت پیام رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی و با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز جمعی از متخصصان روابط عمومی، اساتید دانشگاه ها و مدیران روابط عمومی سازمان ها و شرکت های خصوصی برگزار شد.

 

در ابتدای این جشنواره، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی ها در اطلاع رسانی و اجرای مکتب «تبینی» اظهار کرد: در دنیای امروز، سواد و سواد آموزی، مفهومی بسیار گسترده تر از آموزش از طریق کلاس های درس را به خود گرفته است.

 

فرشاد مهدی پور، گفت: آنچه ضرورت گفت و گوی رسانه ای و سواد آموزی رسانه ای- بخصوص در عرصه فضای مجازی را بیشتر می کند، به کارگیری روش های تأثیر گذاری بر مخاطب است که امروز در مرز میان واقعیت و فرا واقعیت جریان دارد؛ چرا که واقعیت خودش در جامعه نمایان نمی شود بلکه این رسانه ها هستند که واقعیت ها را نمایش می دهند.

 

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش «امید آفرینی» روابط عمومی ها افزود: این فرآیند می تواند منجر به افزایش امید در جامعه شود، ضمن آنکه اگر مشکل و دغدغه ای را مطرح می کند باید راه حل آن را نیز بیان کند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم روابط عمومی های ما بتوانند از پس این نقش آفرینی و وظیفه سنگین امیدآفرینی در کشور برآیند.

 

مراسم نکوداشت روز روابط عمومی و دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی، در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با رویکرد “بررسی نقش روابط عمومی ها در جهاد تبیین” برگزار شد که روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، موفق به دریافت نشان ستاره ملی این مراسم شد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط