1402/03/03-22:01

مدیران، اقدامات انجام شده را به مردم گزارش دهند

مدیران، اقدامات انجام شده را به مردم گزارش دهند

فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: همه مدیران و رؤسای دستگاه‌های دولتی باید به بهترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی مشکلات و مطالبات مردم باشند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمد مرودی فرماندار بندرعباس امروز اظهار کرد: همه مدیران و روسای دستگاه های دولتی باید به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان پاسخگوی مشکلات و مطالبات مردم باشند.

 فرماندار بندرعباس ادامه داد: در نظام جمهوری اسلامی مسوولان جایگاهی جز خدمتگذاری به مردم ندارند و باید درخواست‌های مردم به سرعت رسیدگی و پاسخ داده شود.

رئیس شورای اداری شهرستان در خصوص پروژه های معطل مانده در سطح شهرستان باتوجه به تاکید استاندار محترم بیان کرد: شاهد آن هستیم که بعضی از طرح‌ها و پروژه‌ها سال‌هاست معطل مانده و انتظار مردم این است که ما بتوانیم در یک مدت زمان معقول تکلیف این طرح‌های نیمه‌تمام را روشن کنیم.

مرودی ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره شهدا تاکید کرد:  سرکشی و تکریم  از خانواده های شهدا،ایثارگران و جانبازان را جز اولویت های کاری خود قرار دهید

فرماندار بندرعباس اطلاع رسانی در خصوص کارهای انجام شده  ، از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا اقدامات صورت گرفته توسط دولت را به مردم  گزارش دهند.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان بندرعباس با اشاره به اینکه قانون‌مداری را در راس برنامه های خود می دانیم تصریح کرد: در اجرای قانون تخطی و کوتاهی  از هیچ مدیر و دستگاهی پذیرفته نیست  و مدیران باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

 در ابتدای این جلسه، محمد حسینی تختی مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و همچنین سرهنگ حیدری رئیس پلیس راهور شهرستان بندرعباس گزارشی از عملکرد دستگاه های خود را  ارائه کردند.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط