1402/02/30-09:30

حمایت نیروی دریایی سپاه از رویدادهای فناورانه/ تقویت همگرایی در منطقه بساط ائتلاف‌های دروغین را بر می‌چیند

حمایت نیروی دریایی سپاه از رویدادهای فناورانه/ تقویت همگرایی در منطقه بساط ائتلاف‌های دروغین را بر می‌چیند

معاون نوآوری و پژوهش نیروی دریایی سپاه گفت: نیروی دریایی از رویدادهای فناورانه در حوزه دریا استقبال و حمایت می کند تا ایده‌ها به محصول تبدیل شوند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، سردار احمد راستی معاون نوآوری و پژوهش نیروی دریایی سپاه امروز در دیدار با فعالان استارت آپی کشور اظهار داشت: ایده دریا اولین رویدادی است که نیروی دریایی سپاه پشتیبانی می‌کند و امیدواریم در هرمزگان و سراسر کشور شاهد برگزاری دوره‌های بعدی آن باشیم تا بعد از شناسایی ایده‌ها، به محصول تبدیل شوند و به اقتصاد کمک کنند.

سردار راستی با اشاره به امضای تفاهم نامه‌های مختلف میان نیروی دریایی سپاه با دانشگاه‌ها در جهت حمایت از ایده‌های برتر گفت: ما از ایده‌های برتر حمایت می‌کنیم تا با توسعه کار این ایده‌ها به محصول نهایی تبدیل شوند تا بتوانیم ظرفیت اقتصاد دریا محور را نیز در این بستر فعال کنیم. 

وی با بیان این که خلیج فارس خانه ماست و این فرمایش رهبر معظم انقلاب است، ادامه داد: این خلیج مزین به خون شهدای مبارزه با استکبار و استعمار است که طول تاریخ از این دریا حراست کرده‌اند و صیانت از آن به ابزار و تجهیزات روز و به تعالی و بالندگی نیاز دارد که با تلاش و ذکاوت فرزندان همین مرز و بوم انجام شدنی است.

سردار راستی، قدرت میدانی جمهوری اسلامی ایران با وجود سپاه و ارتش را موجب تامین امنیت، آرامش و صلح در منطقه عنوان کرد و افزود: این قدرت سبب شده برای تامین امنیت نیاز به آن ائتلاف دروغین که در حال از هم پاشیدن است، نباشیم.  

معاون نوآوری و پژوهش نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: با کارهای انجام شده قرار است هم گرایی با 8 کشور حوزه خلیج فارس ایجاد شود که باعث می‌شود این منطقه، منطقه صلح و آرامش باشد و دشمنانی که می خواهند اختلاف ایجاد کنند، خواهند دید که نقشه شان نقش برآب شده و کارآیی ندارد.

وی به نقش دانش بومی در توسعه انواع تجهیزات نیروی دریایی سپاه نیز اشاره و عنوان داشت: نیروهای مسلح در مسیر خودکفایی کشور شب و روز تلاش کرده اند و محصولاتی که در مسیر دفاعی کشور می بینید همگی با اتکای به فرزندان همین مرز و بوم و با دانش ایرانی بدست آمده و ساخته شده است.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط