1401/06/16-23:01

استاندار هرمزگان: با مدیران ضعیف خداحافظی می‌کنیم

استاندار هرمزگان: با مدیران ضعیف خداحافظی می‌کنیم

استاندار هرمزگان گفت: با مدیران دارای عملکرد ضعیف خداحافظی می کنیم.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مهدی دوستی استاندار هرمزگان در بیست و پنجمین جشنواره شهیدرجایی که با حضور حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس، مقامات نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزارشد، کسب رتبه و جایگاه برتر استان را حاصل تلاش جمعی دانست و گفت: طبق فرمایشات امیرالمومنین علی( ع) تقدیر از تلاش و زحمت مدیران رسم درستی است و فقط دایره مدیران دولتی را شامل نمی شود.

 

مهدی دوستی استاندار هرمزگان ضمن تشکر از دیدگاه مدبرانه، مدیریت پدرانه و حمایت معنوی حضرت آیت الله عبادی زاده نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس افزود: در نظام اسلامی همه سرباز مقام معظم رهبری هستیم و مرزبندی های موجود برای ساختارمندی و نظم بخشی است.

 وی با اشاره به همکاری و همدلی یکپارچه تمام قوا، گروه های جهادی و مردم  در زلزله سایه خوش اظهارداشت: همه خادم مردم هستیم و موفقیت های به دست آمده و کسب عنوان برتر استان هرمزگان در سطح کشور نتیجه همین یکصدایی و عملکرد جمعی است.

استاندار هرمزگان جهش ۲۵۰۰ درصدی پروژه‌ها و اعتبارات استان در هفته دولت نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشانه توجه جدی دولت به هرمزگان برشمرد و ادامه داد:اراده رییس جمهور محترم برحمایت از توسعه استان قراردارد و طبق فرمایشات امیرالمومنین علی( ع) تقدیر از مدیرانی که در این مسیر برای خدمت، توسعه و پیشرفت مردم اساس هرمزگان زحمت کشیده‌اند رسم خوبی است و باید مستمرباشد.

مهدی دوستی با تاکید بر مبارزه با فساد و رشوه به عنوان یکی از اصول اصلی نظام و دولت ابرازداشت:سال اول دولت در هرمزگان بر مزیت های نسبی نفت و معادن، رشداقتصادی، ترانزیت،گمرکات،صادرات و شروع صنایع و پروژه‌های جدید تمرکز کردیم و امسال بر دو اصل مهم و اساسی تکریم ارباب رجوع و مبارزه با فساد و رشوه تمرکز داریم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: با مدیران دستگاه‌های اجرایی که عملکرد ضعیفی داشته‌اند خداحافظی می کنیم و با مسئولانی که توانایی پاکسازی فساد سیستم خود را ندارند برخوردخواهیم کرد.

در پایان مراسم بیست و پنجمین جشنواره استانی شهید رجایی از عملکرد دستگاه‌ها و مدیران استانی براساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی قدردانی شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط