1401/03/15-14:38

حضور کاروان رضوی در شمالی‌‌ترین نقطه هرمزگان

حضور کاروان رضوی در شمالی‌‌ترین نقطه هرمزگان

کاروان زیرسایه خورشید در استان هرمزگان برنامه‌های خود در پنجمین روز از دهه مبارک کرامت را به شهرستان حاجی‌آباد اختصاص داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، کاروان زیرسایه خورشید استان هرمزگان در پنجمین روز از دهه مبارک کرامت برنامه‌های خود را به شهرستان حاجی‌آباد اختصاص داد.

 

این کاروان از ساعت هشت صبح با استقبال مردمی در روستای سرچاهان برنامه‌‌های خود در این شهرستان را آغاز کرد و بعد از حضور در آستان مقدس امامزادگان حضرت سید محمد و سید نظام‌الدین(ع) برنامه‌های خود در شهر حاجی‌آباد آغاز کرد. 

 

این کاروان ابتدا به عیادت یکی از بیماران صعب العلاج شهر حاجی‌آباد رفته و پس از متبرک کردن فضای منزل این بیمار و دعا و توسل و مسئلت عافیت و سلامتی از آستان احدیت راهی منزل خادم الرضا(ع) مرحوم مسلم خدادادی از خادمیاران رضوی و مسئول سابق هماهنگی برنامه‌های زیر سایه خورشید در شهرستان حاجی آباد شدند و خادمین حرم مطهر رضوی حال و هوای این خانه را امام رضایی کردند و به پاس تلاش‌های این خادمیار رضوی از خانواده خدادای تجلیل به عمل آمد. 

 

خادمان حرم مطهر رضوی در ادامه راهی روستای باغات در شمالی‌ترین نقطه شهرستان حاجی‌آباد و استان هرمزگان شدند و در جمع پرشور مردم این روستا حاضر شدند و ضمن برگزاری نماز جماعت در این روستا مراسم پرچم‌گردانی و تبرک‌جویی به پرچم مطهر و مقدس امام رضا را برگزار کردند.

 

در این مراسم، سفره اطعام رضوی نیز گسترده شد و مردم بر سر خوان بابرکت حضرت رضا(ع) اطعام شدند. کاروان خادمین حرم مطهررضوی در ادامه راهی روستای کشکوئیه شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط