1401/03/02-16:02

مدیر تیم شهرداری بندرعباس محروم و 50 میلیون جریمه شد

مدیر تیم شهرداری بندرعباس محروم و 50 میلیون جریمه شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدیر تیم شهرداری بندرعباس را یک جلسه محروم و به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف فوتبال و فوتسال کشور صادر کرد.

 

در آراء صادره، در دیدار تیم‌های آروین قالا ماکو و صنایع پشتیبان هرمزگان از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال که قرار بود پنج اردیبهشت‌ماه برگزار شود و به دلیل عدم حضور تیم آروین قالا ماکو برگزار نشد، تیم آروین قالا ماکو سه بر صفر بازنده اعلام شد و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد. این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

 

در رای کمیته انضباطی در خصوص مسابقه فوتبال تیم‌های شهرداری بندرعباس و مناطق نفت خیز جنوب نیز آماده است: مدیر تیم مناطق نفت خیر جنوب تبه علت بدرفتاری در قبال تیم حریف، یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد.

 

سرمربی تیم مناطق نفت خیز جنوب نیز به دلیل نقض اصول کلی مقررات (همراهی تیم با وجودمحرومیت)  به پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمیه نقدی محکوم شد.

 

مهدی فرامرزی، مدیر تیم شهرداری بندرعباس نیز به دلیل بد رفتاری در قبال تیم حریف محکوم به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم شد و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد.

 

تیم‌های شهرداری بندرعباس و صنایع هرمزگان به ترتیب در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال و لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور حضور دارند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط