1401/03/01-16:22

هرمزگان میزبان یک شهید گمنام می‌شود

هرمزگان میزبان یک شهید گمنام می‌شود

پیکر یک شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس، فردا (دوشنبه) وارد بندرعباس می‌شود.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حمید آرمندیان مسؤول حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهار کرد: پیکر پاک یک شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس فردا ساعت 16 با استقبال مردم بندرعباس وارد فرودگاه این شهر می‌شود.

 

وی افزود: پیکر پاک این شهید پس از استقبال بر دستان مردم به معراج الشهدا در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه هرمزگان منتقل می‌شود و شب در مراسم باشکوه یادواره 60 شهید عملیات بیت المقدس (عملیات آزادسازی خرمشهر) فضای این یادواره را عطرآگین خواهد کرد.

 

پیکر این شهید صبح سه شنبه به بشاگرد منتقل می‌شود تا در مناطق مختلف این شهر تشییع و سپس روز چهارشنبه در یادواره شهدای روحانی استان که همزمان با کنگره ملی شهدای روحانی برگزار می‌شود نیز تشییع خواهد شد. همچنین دو مراسم جداگانه نیز در حوزه‌های علمیه خواهران و برادران بندرعباس با حضور پیکر پاک این شهید برگزار می‌شود.

 

به گفته سرهنگ آرمندیان، روز 5شنبه نیز این شهید در روستای رضوان تشییع می‌شود و برنامه‌هایی در این منطقه وبندرعباس تدارک دیده شده و سپس روز جمعه تشیع پیکر را در نماز جمعه بندرعباس به مناسبت ایام شهادت امام صادق (ع) خواهیم داشت و ساعت 16 عصر جمعه نیز پیکر این شهید در محل استانداری هرمزگان به خاک سپرده خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط